تبلیغات
sonic advocates - دوست داری...
دوست داری...
واقعا چطور میشه بدون هنر زندگی کرد ؟
من هم حوصلم که سر میره،دلم که گرفته،ذهنم که آشفتست و حتی گاهی وقتی عصبانیم  یه اهنگ خوشگل میزارم و بعد شروع میکنم به کشیدن.
خیلی تلاش کردم تا والدینمو راضی کردم که بزارن رشته ی گرافیک رو انتخاب کنم. 
به هر حال هنوز که هنوزه اون ذهنیت غلطی که باعث میشه والدین فکر کنند که با دکتر شدن و مهندس شدن میتوان موفق بود پا برجاست .
اما خوب وقتی توانایی هامو توی این رشته دیدند راضی شدند و منم هر بار سعی میکنم موفقیت های بیشتری توی این زمینه کسب کنم اما همه مثل من خوش شانس نیستند و با استعداد های فراوان توی زمینه های هنری پشت میز کلاس تجربی نشستند.
و احتمالا اون جمله ی معروف "اول برو دکتر/مهندس شو بعدش تو اوقاف فراغتت میتونی کاری که 《دوست داری》 رو انجام بدی"بهشون تحویل داده شده.
من به شخصه آدم های زیادی رو دیدم که  وضع خوبی داشتند اما خوش حال نبودند ،لذت نمیبردند و حتی تنفر داشتند از کاری که انجام میدادند چون این چیزی نبود که خودشون میخواستند .
یک عالمه دکتر موفق دیدم که هنر مند درونشون توی وجودشون سر گردانه و گم شده زیر صدای مملوع از درد مریضا و سر و صدا های بیمارستان .
و همین موارد باعث میشد که من بیشتر و بیشتر برای انتخاب رشته ای که دوست دارم مصمم بشم و در آخر خیلی خوش حالم که وقت دروس تخصصی که میرسه به جای پر شدن سرم با مسائل ریاضی یا شیمی و زیست دستام رنگی میشن و گوش هام مملوع از نوای خوش اهنگ .
"کاری رو انجام بدید که دوست دارید "

برچسب ها: روزمره ،
[ پنجشنبه 10 اسفند 1396 ] [ 03:12 ق.ظ ] [ roxsana . ] [ نظرات () ]
آخرین مطالب